FS050A117 Taca piankowa Feldherr dla Królestwa Bretonii - 8 przedziałów
  • Visa
8 przedziałów FS050A117 ma następujące wymiary:
  • Każdy z 8 przedziałów tacy ma 122 mm długości x 74 mm szerokości x 40 mm głębokości.
Tacka na piankę ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).