FS050A107 Feldherr taca piankowa dla Ogor Mawtribes - 12 przegródek
  • Visa
Na tej piankowej podstawce Full-Size masz miejsce na maksymalnie 12 miniatur swojej armii. Wkładka jest idealna do przechowywania piechoty w standardzie Ogor na podstawkach do 40 mm jak Ogor Gluttons lub jednostek bohaterów jak Bloodpelt Hunter i modeli o podobnych wymiarach.
  • Każda z 24 przegródek ma 60 mm długości x 45 mm szerokości x 40 mm głębokości.
Ta piankowa tacka ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).