FS050A105 Feldherr tacka piankowa do Warhammera Fantasy - 28 przegródek
  • Visa
Na tej piankowej podstawce Full-Size masz 28 przegródek w kształcie stożka dla miniatur o większych rozmiarach. Miniatury na podstawkach 40 mm szczególnie dobrze pasują do piankowych przegródek.
  • Każda z 28 przegródek ma 54 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości.
Ta piankowa tacka ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).