FS040A038 Taca piankowa Feldherr Full-Size dla Legions Imperialis - 32 przedziały
  • Visa
  • Każdy z 32 przedziałów ma 54 mm długości x 35 mm szerokości x 30 mm głębokości.
  • Taca z pianki ma wymiary: 345 mm x 275 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).