FCMEZS050BO 285 mm x 230 mm x 50 mm taca piankowa do gier planszowych z 18 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta taca piankowa o wysokości 50 mm jest podzielona na 18 przedziałów. Szczególnie nadaje się do bezpiecznego przechowywania miniatur blatów i gier planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Można tu również schludnie i bezpiecznie przechowywać akcesoria.
Schowki mają następujące wymiary:
  • 8 przegródek: 35 mm długości x 30 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 4 przedziały: 54 mm długości x 40 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 3 przedziały: 60 mm długości x 45 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 35 mm długości x 30 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 komora: 98 mm długości x 72 mm szerokości x 40 mm głębokości
Ta taca z pianki ma wymiary: 285 mm x 230 mm x 50 mm wysokość całkowita (40 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki).