CQMEID050BO Feldherr Taca z pianki o rozmiarze GWA z 7 przegrodami
  • Visa
Taca z pianki ma wymiary: 211 mm x 136 mm x 50 mm wysokość całkowita (40 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa piankowa).