BSMFLP075BO Taca piankowa 290 mm x 290 mm x 75 mm do gier planszowych z 46 przegrodami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta piankowa taca o wysokości 75 mm jest podzielona na 46 przedziałów. Jest ona szczególnie odpowiednia do bezpiecznego przechowywania miniatur gier stołowych i planszowych, a także innych delikatnych modeli i małych części.
Akcesoria mogą być tu również starannie i bezpiecznie przechowywane.
Przedziały mają następujące wymiary:
  • 26 przegródek: 30 mm długości x 29 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 6 przegródek: 35 mm długości x 29 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 6 przedziałów: 41 mm długości x 29 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 2 przedziały: 30 mm długości x 30 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 2 przedziały: 30 mm długości x 44 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 2 przedziały: 42 mm długości x 46 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 1 przedział: 120 mm długości x 60 mm szerokości x 65 mm głębokości
  • 1 przedział: 72 mm długości x 60 mm szerokości x 65 mm głębokości
Ta taca z pianki ma wymiary: 290 mm x 290 mm x 75 mm wysokości całkowitej (65 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).