BHMEXJ070BO Taca piankowa Feldherr do Tang Garden - Podstawowe pudełko do gry
  • Visa
2 duże i jedna mała komora pozostają do sortowania kolejnych żetonów i małych płytek krajobrazowych.
Taca z pianki ma wymiary: 314 mm x 314 mm x 70 mm wysokość całkowita (60 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki)