BHKY055BO Taca piankowa 55 mm z 14 przegrodami na masywną ciemność - potwory
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Taca piankowa 55 mm do ofert:
  • 1 komora na olbrzymiego pająka
  • 1 komora na Abyssal Demon
  • 1 komora na Liliarcha
  • 1 przegroda na High Troll
  • 1 komora na ogara piekielnego
  • 1 komora na bazy kolorów bohaterów i kołki kolorystyczne
  • 1 komora na kości bojowe
  • 1 komora na żetony na rany
  • 1 komora na tokeny drzwi, tokeny słupkowe, tokeny poziomu i tokeny strefy startowej
  • 1 przegroda na żetony skarbów
  • 1 przegroda na karty ochronne i karty Roaming Monster Cards w rękawach
Taca piankowa Feldherr ma wymiary: 314 mm x 314 mm x 314 mm x 55 mm wysokości. Głębokość pianki wynosząca 55 mm jest wynikiem Podstawa z pianki o grubości 10 mm i tacy z pianką szczelinową o grubości 45 mm efektywna głębokość