BEMFIL040BO 285 mm x 142,5 mm x 40 mm taca piankowa do gier planszowych z 16 przegródkami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Ta piankowa tacka o wysokości 40 mm podzielona jest na 16 przegródek. Nadaje się szczególnie do bezpiecznego przechowywania figurek do gier stołowych i planszowych, jak również innych delikatnych modeli i małych części.
Również akcesoria mogą być tu schludnie i bezpiecznie przechowywane.
Przegródki mają następujące wymiary:
  • 6 przegródek: 60 mm długości x 45 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 4 przegródki: 55 mm długości x 30 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przedziały: 69 mm długości x 29 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przedziały: 59 mm długości x 29 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przedziały: 59 mm długości x 37 mm szerokości x 30 mm głębokości
Ta taca piankowa ma wymiary: 285 mm x 142,5 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy piankowej).