Taca piankowa AYMEAV085BO do bitew mitycznych: Pantheon core game
  • Visa
Wkładka z pianki doskonale pasuje do oryginalnych bitew mitycznych: Pantheon board game box.
Taca piankowa Feldherr ma wymiary: 420 mm x 300 mm x 85 mm wysokości. Głębokość pianki wynosząca 85 mm jest wynikiem Podstawa z pianki o grubości 10 mm i tacy z pianką szczelinową z 75 mm efektywna głębokość