AYGG045BO Taca piankowa 45 mm do rozrusznika Conan Kickstarter EXCLUSIVE ADD-ONS
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Wymiary tej tacy z pianki do gier planszowych to 420 mm x 300 mm x 45 mm. Taca z pianki ma: