AWFN035BO Taca piankowa 35 mm do pudełka na gry planszowe dla pogromców duchów z 39 przegrodami.
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Taca oferuje:
  • 39 przedziałów dla duchów i pogromców duchów
  • 1 komora na Ecto-1
  • Wymiar tacy piankowej: 280 mm x 280 mm x 35 mm wysokość x 35 mm, głębokość użytkowa: 25 mm