AVFL040BO Taca piankowa 40 mm do pudełka na gry planszowe Scythe z 13 przegrodami.
  • Visa
Taca oferuje:
  • 1 przegroda na maty dla graczy
  • 1 komora na pokrętła zasilające
  • 5 przegródek na tokeny frakcji
  • 6 przegródek na monety i żetony
  • Wymiar tacy piankowej: 350 mm x 285 mm x 40 mm wysokość, głębokość efektywna: 30 mm