AUGN025BO 295 mm x 147,5 mm x 25 mm (1,00 cala) taca piankowa do pudełek do gier planszowych.
  • Visa
Ta taca z pianki nadaje się do doposażenia w wiele oryginalnych pudełek z grami planszowymi.
  • Wymiary 295 mm x 147,5 mm x 25 mm