Taca piankowa AUFE085BO 295 mm x 147,5 mm x 85 mm (3,35 cala) do pudełek z grami planszowymi.
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
  • 1 komora 110 mm x 100 mm x 75 mm x 75 mm
  • 2 przegródki 60 mm x 46 mm x 75 mm
  • 2 komory 47 mm x 25 mm x 75 mm x 75 mm
  • 2 przegródki 46 mm x 25 mm x 75 mm
  • 4 komory 32 mm x 25 mm x 75 mm x 75 mm
  • 1 komora 30 mm x 25 mm x 75 mm x 75 mm
  • 2 przedziały 25 mm x 25 mm x 25 mm x 75 mm
  • Wymiar tacy piankowej: 295 mm x 147,5 mm x 85 mm wysokość, głębokość efektywna: 75 mm