Taca z pianki ATMEKO055BO do Assassinorum: Skrzynka do gry planszowej z siłami wykonawczymi
  • Visa
  • Taca z pianki ma wymiary: 425 mm x 285 mm x 55 mm wysokość całkowita (45 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa z pianki)