ATJS050BO 50 mm taca z pianki do gry planszowej Warhammer Quest - Shadows Over Hammerhal pudełko z grami planszowymi
Tax included
Pre-Order
Pre-order today — item delivered in 3 to 4 weeks.
  • Easy returns
  • 5-year warranty
  • DE Germany Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Made in Germany
  • Purchase on account
  • Developed with love in Berlin
  • Visa
Taca z pianki ma pojemność dla:
  • 1 x Lord-Castellant
  • 1 x Gryph Hound 1 x Gryph Hound
  • 1 x Cogsmith
  • 1 x Black Ark Fleetmaster Fleetmaster 1 x Black Ark
  • 1 x Loremaster
  • 1 x Czarnoksiężnik Chaosu Lord
  • 5 x Zgniatacze ognia
  • 10 x Kairic Acolytes
  • 10 x Łowcy krwi
  • 1 x pokład kart płatniczych
  • Wymiar tacy piankowej: 425 mm x 285 mm x 50 mm wysokość, głębokość efektywna: 40 mm