ASMEIN040BO 247 mm x 247 mm x 40 mm taca piankowa z 12 przegrodami na pudełka do gier planszowych.
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Wkładka pasuje do różnych kwadratowych pudełek do gier planszowych (FFG).
12 przedziałów ma następujące wymiary:
  • 1 komora (sześciokątna): długość 118 mm x szerokość 112 mm x głębokość 30 mm
  • 3 przedziały: 41 mm długość x 30 mm szerokość x 30 mm głębokość 30 mm
  • 2 przedziały: 45 mm długości x 44 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przedziały: 45 mm długości x 35 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przegródki (na karty): 95 mm długości x 70 mm szerokości x 30 mm głębokości
  • 2 przegródki (na karty): długość 68 mm x szerokość 54 mm x głębokość 30 mm
  • Ta taca z pianki ma wymiary: 247 mm x 247 mm x 247 mm x 40 mm wysokości całkowitej (30 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).