ASEC035BO 247 mm x 247 mm x 35 mm taca piankowa do pudełek z grami planszowymi
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Wymiary tacy do gier planszowych to 247 mm x 247 mm x 35 mm. Rozmiar szczeliny:
  • 1 otwór 96 mm x 65 mm x 25 mm
  • 2 szczeliny 80 mm x 54 mm x 25 mm
  • 8 szczelin 45 mm x 40 mm x 25 mm
  • 2 szczeliny 45 mm x 27 mm x 25 mm
  • 4 szczeliny 40 mm x 27 mm x 25 mm
  • 1 szczelina 27 mm x 27 mm x 27 mm x 25 mm