AHMEKL085BO taca z pianki do Dreadfleet - pudełko z grami planszowymi
  • Visa
Taca o wysokości 85 mm posiada 9 przedziałów, które są indywidualnie dopasowane do miniatury.
  • Taca z pianki ma wymiary: 415 mm x 280 mm x 85 mm wysokość całkowita (75 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa piankowa)