AHMEKF055BO taca z pianki do Dreadfleet - pudełko z grami planszowymi
  • Visa
  • Taca z pianki ma wymiary: 415 mm x 280 mm x 55 mm wysokość całkowita (45 mm wysokość użytkowa + 10 mm podstawa piankowa)