AGDK050BO 295 mm x 295 mm x 50 mm taca piankowa do pudełek z grami planszowymi
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Taca na pianę z 44 szczelinami. Gotowy do użycia - klejona podstawa z pianki o grubości 10 mm. Rozmiar szczeliny:
  • 1 szczelina poprzeczna o wymiarach 125 mm x 65 mm x 40 mm i 100 mm x 72 mm x 40 mm
  • 27 szczelin 25 mm x 25 mm x 25 mm x 40 mm
  • 4 otwory 78 mm x 52 mm x 52 mm x 40 mm
  • 2 szczeliny 42 mm x 30 mm x 40 mm
  • 10 szczelin 29 mm x 30 mm x 40 mm
Wymiary tacy do gier planszowych to 295 mm x 295 mm x 50 mm. Grubość 50 mm wynika z 10 mm podstawy i tacy o efektywnej wysokości użytkowej 40 mm.
  • Wymiary 295 mm x 295 mm x 295 mm x 50 mm