AFEW050BO 285 mm x 285 mm x 50 mm taca piankowa z 13 przegrodami na pudełka z grami planszowymi
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Wymiary tacy z pianki do gier planszowych to 285 mm x 285 mm x 50 mm. Rozmiar szczeliny:
  • 4 szczeliny 98 mm x 72 mm x 40 mm
  • 2 otwory 78 mm x 52 mm x 52 mm x 40 mm
  • 4 szczeliny 60 mm x 48 mm x 48 mm x 40 mm
  • 3 szczeliny z otworem na rękę o średnicy 40 mm z wgłębieniem na podstawy