HS050I004BO 50 mm Taca piankowa Half-Size z 9 przedziałami
  • Visa
Ten produkt można również znaleźć tutaj:
Materiał do gry może być również przechowywany w sposób przejrzysty i bezpieczny.
Dziewięć przedziałów ma następujące wymiary:
  • 6 przedziałów: 90 mm długości x 35 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 2 przedziały: 90 mm długości x 50 mm szerokości x 40 mm głębokości
  • 1 przedział: 50 mm długość x 50 mm szerokość x 50 mm głębokość 40 mm
  • Ta taca z pianki ma wymiary: 275 mm x 172 mm x 50 mm wysokości całkowitej (40 mm wysokości użytkowej + 10 mm podstawy z pianki).