HS105A109 Feldherr foam tray for Vasthorr the Arkifane
  • Visa
The five compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 165 mm long x 120 mm wide x 95 mm deep
  • 4 compartments: 71 mm long x 35 mm wide x 95 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 105 mm total height (95 mm usable height + 10 mm foam base).