HSMFDD055BO Feldherr foam tray for Star Wars Armada: Venator-class Star Destroyer
  • Visa
Put the various tokens into the two small compartments.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 55 mm total height (45 mm usable height + 10 mm foam base).