HSMFBW090BO Feldherr foam tray for Space Marines - Storm Speeder
  • Visa
The insert provides one compartment suitable for all build variants of the Storm Speeder:
  • Hammerstrike
  • Thunderstrike
  • Hailstrike
Place your flying base into the large round compartment.
You can use the remaining compartments for two miniatures of your choice.
  • The 2 compartments are 50 mm long x 50 mm wide x 80 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 90 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base)