HSMEXX035BO Feldherr foam tray for Aeronautica Imperialis: T'au Air Caste - Barracuda Fighters
  • Visa
The Half-Size foam tray has the following dimensions: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).