HSMEOP040BO 40 mm Half-Size foam tray with 9 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
  • Each of the 9 compartments is 80 mm long x 45 mm wide x 30 mm deep. 4 compartments with rounded corners.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).