HSMEDT080BO foam tray for Descent: Journeys in the Dark 2nd Edition - 7 Lieutenant miniatures
  • Visa
You can also find this product here:
  • Valyndra
  • Verminous
  • Belthir
  • Skarn
  • Sinistrael
  • Bol'Goreth
  • Queen Ariad
The Half-Size foam tray measures 275 mm 172 x mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base).