HSMEAJ035BO 35 mm 9 slots - foam tray with base
  • Visa
The 9 compartments of the HSMEAJ035BO foam tray measure:
  • 6 compartments: 90 mm long x 35 mm wide x 30 mm deep (2 with 1 rounded corner)
  • 2 compartments: 90 mm long x 50 mm wide x 30 mm deep (1 rounded corner each)
  • 1 compartment: 50 mm long x 50 mm wide x 30 mm deep