HSHN050BO 50 mm half-size foam tray for Dropfleet Commander - Scourge Cruisers and Frigates + FREE capsule for pegs
  • Visa
The Feldherr half-size (HS) foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm height. The 50 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 40 mm effective depth.