HSFZ050BO foam tray for Star Wars X-WING Shadow Caster, ships and accessories
  • Visa
The 50 mm thickness for this foam tray is the result from 10 mm foam base and foam tray with 40 mm effective height.
  • Dimension of the Feldherr half-size (HS) foam tray: 275 mm x 172 mm x 50 mm height