HSEH050BO foam tray for Star Wars X-WING 2 x Punishing One, 3 ships and accessories
  • Visa
The insert is divided into:
  • 3 compartments for fighters
  • 2 compartments for accessories
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).