HSDT050BO 50 mm half-size Figure Foam Tray with 12 slots
  • Visa
You can also find this product here:
Foam Tray for bulky miniatures. The 50 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 40 mm effective depth.The half-size foam tray fits into our Feldherr bags, hard cases, backpacks and storage boxes.
  • Dimension: 172 mm x 275 mm x 50 mm
  • 12 slots: 40/28 mm x 69 mm x 40 mm