HSBE070BO Half-Size foam tray with 10 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 70 mm x 42 mm x 60 mm, one rounded corner each
  • 4 compartments: 70 mm x 42 mm x 60 mm
  • 2 compartments: 70 mm x 52 mm x 60 mm
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).