HS135A001 foam tray for A Song of Ice + Fire - The Iron Throne
  • Visa
There is an extra compartment for the platform on which the throne stands.
  • The 2 free compartments are each 88 mm long x 58 mm wide x 125 mm deep.
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 135 mm total height (125 mm usable height + 10 mm foam base)