HS115A001 Feldherr foam tray for Star Wars Legion: A-A5 Speeder Truck
  • Visa
In the three small compartments you can store additional units, such as troopers or commanders.
  • Each of the 3 compartments is 41 mm long x 27 mm wide x 105 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 115 mm total height (105 mm usable height + 10 mm foam base).