HS075A038 Feldherr foam tray for Slaves to Darkness - 12 compartments
  • Visa
  • This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).
  • The individual compartments have the following dimensions:
    • 2 compartments: 90 mm long x 80 mm wide x 65 mm deep
    • 2 compartments: 80 mm long x 55 mm wide x 65 mm deep
    • 8 compartments (4 with rounded corners): 36 mm long x 33 mm wide x 65 mm deep