HS070KR08 70 mm half-size Figure Foam Tray for 16 Krosmaster figures
  • Visa
Foam Tray for up to 16 Krosmaster miniatures.
​The 70 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 60 mm effective depth.
  • Dimension: 172 mm x 275 mm x 60 mm
  • 16 x slot size 54 mm x 35 mm x 60 mm height