HS070A054 Feldherr foam tray for Chaos Daemons: Tzeentch
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 6 compartments: 33 mm long x 33 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 104 mm long x 84 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 57 mm long x 47 mm wide x 60 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).