HS070A018 Feldherr foam tray for T'au Empire - 12 compartments
  • Visa
The 12 compartments have the following dimensions:
  • 8 compartments: 60 mm long x 45 mm wide x 60 mm deep
  • 4 compartments: 73 mm long x 70 mm wide x 60 mm deep
This Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).