HS065A011 Feldherr foam tray for A Song of Ice + Fire - 15 compartments
  • Visa
It can also be used for game material such as tokens or dice.
The 15 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 90 mm long x 58 mm wide x 55 mm deep
  • 3 compartments: 55 mm long x 52 mm wide x 55 mm deep
  • 2 compartments: 42 mm long x 40 mm wide x 55 mm deep
  • 8 compartments: 36 mm long x 33 mm wide x 55 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 65 mm total height (55 mm usable height + 10 mm foam base).