HS050KT07 foam tray for Kill Team: Rogue Trader
  • Visa
The other 8 compartments can be filled with game material or other GW models.
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).
The 18 compartments have the following dimensions:
  • 12 compartments: 54 mm long x 35 mm wide x 40 mm deep
  • 6 compartments: 27 mm long x 35 mm wide x 40 mm deep