HS050KT02 foam tray for Kill Team: Tempestus Scions
  • Visa
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base)
Dimensions of the compartments:
  • 4 compartments: 64 mm x 44 mm
  • 4 compartments: 60 mm x 44 mm
  • 1 compartment: 75 mm x 40 mm
  • 1 compartment: 50 mm x 40 mm