HS050BF03BO 50 mm Half-Size foam tray with 12 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 12 compartments have the dimensions:
  • 6 compartments: 75 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep
  • 6 compartments: 75 mm long x 31/10 mm wide x 40 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).