HS050A069 Feldherr foam tray for Death Guard - 10 compartments
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 64 mm long x 44 mm wide x 40 mm deep
  • 4 compartments: 60 mm long x 44 mm wide x 40 mm deep
  • 1 compartment: 75 mm long x 40 mm wide x 40 mm deep
  • 1 compartment: 50 mm long x 40 mm wide x 40 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).