  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 3 round compartments: 52 mm diameter x 35 mm deep
  • 4 compartments: 42 mm long x 33 mm wide x 35 mm deep
  • 1 compartment: 59 mm long x 42 mm wide x 35 mm deep
  • 1 card compartment: 91 mm long x 52 mm wide x 35 mm deep
  • 1 card compartment: 98 mm long x 85 mm wide x 35 mm deep
The foam tray measures: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).