HS040A060 foam tray N Gauge - vertical - 9 slots for model railway locomotives, wagons and vehicles
Tax included
In stock
Our Model Railroad Shop Has Moved!
👉 Visit the New Shop – Click Here 👈
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 5 x compartment size 250 mm long x 20 mm wide x 30 mm deep
  • Fits for models Nominal size / track N
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).